Witam posiadam monitoring z pięcioma kamerami wpiętymi do rejestratora BCSxvr0801_III . Całość jest podpięta do sieci lokalnej gdzie został przydzielony adres lokalny systemu 192.168.0.150. Uruchomione jest również udostępnianie na zewnątrz P2p i na programach na androida w telefonie działa super. Oczywiście programy dedykowane i wyświetla po podaniu adresów zewnętrznych 5 obraz z pięciu kamer. Klocki zaczynają się i lokalnie i P2p na innym programie np na telewizorze z androidem . Po wpisaniu adresu lokalnego i hasła pojawia się tylko jedna kamera. A czemu nie wyświetla innych kamer. Próbowałem innych programów niestety dedykowanych do bcs na telewizory nie ma i jest to samo . Czy ktoś się spotkał z takim przypadkiem. Dodam że kamery są wpięte w rejestrator nie poprzez rj tylko normalnie wtykami antenowymi czy tak jakoś to wygląda.
Dodam że program na telewizorze to np onvier i pełna wersja
Dodam że program na telewizorze to np onvier i pełna wersja