Mam uszkodzony wyświetlacz w ekspresie Delonghi ESAM 23 420 podświetlenie działa brak napisów, czy ewentualnie można zamontować panel sterowania od ekspresu Delonghi 24 210, panel wygląda tak samo.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam