Witam , niedziała mi górna cześć lodówki , zamrażalka działa i mroźi jak trza , a chłodziarka nie , po otwarciu przedniej czesci tam gdzie znajduje sie pokretło regulacjii temp. okazuje sie ze są 3 przewody podłączone do tego własnie pokretła , a na każdym z przewodów jest faza a zera brak..czy tak ma być?bo nieznam sie na lodówkach,prosze o jakąś rade ....pozdrawiam adam...