Na wstępie chce przeprosić ale nie mogę wybrać innego działu więc proszę admina o przeniesienie (mam tylko 2 do wyboru projektory albo poczekalnia)
Witam. Dostałem drukarkę od znajomego który twierdzi, że zaciął się papier ale udało im się wyciągnąć pogniecioną kartkę, ale niestety błąd pozostał. Pierwsze co zauważyłem to to że karetka jest zaparkowana na środku i bardzo wolno się porusza, praktycznie wcale. Lekko ją rozebrałem i poza kawałkiem szkła i kilkoma robalami nie było nic w środku. Proszę o rady co mogę jeszcze zrobić.
Witam. Dostałem drukarkę od znajomego który twierdzi, że zaciął się papier ale udało im się wyciągnąć pogniecioną kartkę, ale niestety błąd pozostał. Pierwsze co zauważyłem to to że karetka jest zaparkowana na środku i bardzo wolno się porusza, praktycznie wcale. Lekko ją rozebrałem i poza kawałkiem szkła i kilkoma robalami nie było nic w środku. Proszę o rady co mogę jeszcze zrobić.