Witam, mam problem ze zmywarka Beko już leciwa ponad 10 lat, wymienilem dolna uszczelke. Testowalem na trybie płukanie wszytsko ok podczas pierwszego programu po ok 30 minutach szybkiego programu wywala korki i jest troche wody pod drzwiczkami, woda w środku jest bardzo ciepła.
Prosze o pomoc
Prosze o pomoc