jest w bloku neostrada i jest połączone około 15 komputerów w sieć LAN. Sieć tworzą:serwer linuxowy do którego wchodzi sygnał neostrady z zewnątrz oraz haby które rozdzielają sygnał z serwera do poszczególnych komputerów. Admin podzielił łącze zagarniając prawdopodobnie 80% transferu dla siebie a także poblokował albo przekierował porty związane z torrentami i P2P. Jak odblokować lub przekierwać te porty bez jego wiedzy?