#1 20589626 21 Maj 2023 21:51 andzej789 andzej789 Poziom 13 Posty: 787 Ocena: 159 Autor tematu Post #1 20589626 21 Maj 2023 21:51 Witam. Wl komputer wyświetla się bios później uruchomienia windowsa . Robi się czarny monitor o tylko kursor działa. Pulpitu nie ma. Co robić
#2 20589646 21 Maj 2023 22:06 Kolobos Kolobos Spec od komputerów Posty: 85164 Pomógł: 17165 Ocena: 10442 Pomocny post? (0) Post #2 20589646 21 Maj 2023 22:06 Menedzer sie wlacza pod alt+ctrl+del? Tryb awaryjny dziala?
#3 20589648 21 Maj 2023 22:06 masterten masterten Poziom 33 Posty: 1470 Pomógł: 268 Ocena: 284 Pomocny post? (0) Post #3 20589648 21 Maj 2023 22:06 Spróbuj w trybie awaryjnym. Ewentualnie przywracanie systemu. Obie opcje znajdziesz w menu które wyświetlisz wciskając F8 przy starcie systemu. Promuję tematy: 19.01.2018 Alternatywna metoda udostępniania drukarek w systemach Windows
#4 20589661 21 Maj 2023 22:21 andzej789 andzej789 Poziom 13 Posty: 787 Ocena: 159 Autor tematu Pomocny post? (0) Post #4 20589661 21 Maj 2023 22:21 Nic się nie wyświetla jak wciskam przyciski.. wiem że system jest zainfekowany Dodano po 3 [minuty]:Po wciśnięciu f8 ramka z trzema funkcjami po angielsku co wybrać
#5 20589669 21 Maj 2023 22:22 Kolobos Kolobos Spec od komputerów Posty: 85164 Pomógł: 17165 Ocena: 10442 Pomocny post? (0) Post #5 20589669 21 Maj 2023 22:22 Wybrac tryb awaryjny.