Witam. Posiadam czujnik czasowy, oraz sondę zmierzchu i chciałbym zaprogramować oświetlenie na tych urządzeniach. Czy mógłby mi ktoś wyrysować schemat, jak mają być spięte oba urządzenia? W załączniku, dołączam zdjęcia z zaciskami obu urządzeń. Z góry dziękuję i pozdrawiam.