Witam
Mam problem z jura f90, nie dzialaja mi 2 przyciski z prawej strony - przycisk 2 ziaren kawy i strzałka w prawo. Czy ktoś się orientuje co może być przyczyna? Czy ten ekspres posiada menu serwisowe i kalibracje dotyku czy to za stary sprzęt na takie bajery i szukać trzeba w elektronice?
Mam problem z jura f90, nie dzialaja mi 2 przyciski z prawej strony - przycisk 2 ziaren kawy i strzałka w prawo. Czy ktoś się orientuje co może być przyczyna? Czy ten ekspres posiada menu serwisowe i kalibracje dotyku czy to za stary sprzęt na takie bajery i szukać trzeba w elektronice?