Witam,
Od pewnego czasu borykam sie z brakiem działania klimatyzacji w
Hyundai ix35. Od miesiąca klimatyzacja załączała się kiedy chciała, a jak się załączyła to działała cały czas. Tydzień temu całkowicie padłą.
Wstępnie myślałem ze to brak czynnika w układzie, sprawdziłem brakowało ok 15%, tak więc było ok. Podczas sprawdzania klimatyzacji zrobiono test kompresora, działa bez problemu.
Na komputerze też nie było żadnych błędów.
Zakupiłem moduł diagnostyczny i zacząłem sam sprawdzać odłączając czujnik ciśnienia AC, robiąc różne testy. Rezultat, zaczął pojawiać się błąd: B2408 --- Błąd elektryczny silnika mieszania powietrza, z innych informacji błąd silnika dolotowego.
Czy ktoś spotkał sie z podobnym problemem i to może wpływać na działanie klimatyzacji? Gdzie jest zamontowany ten silnik?
Od pewnego czasu borykam sie z brakiem działania klimatyzacji w
Hyundai ix35. Od miesiąca klimatyzacja załączała się kiedy chciała, a jak się załączyła to działała cały czas. Tydzień temu całkowicie padłą.
Wstępnie myślałem ze to brak czynnika w układzie, sprawdziłem brakowało ok 15%, tak więc było ok. Podczas sprawdzania klimatyzacji zrobiono test kompresora, działa bez problemu.
Na komputerze też nie było żadnych błędów.
Zakupiłem moduł diagnostyczny i zacząłem sam sprawdzać odłączając czujnik ciśnienia AC, robiąc różne testy. Rezultat, zaczął pojawiać się błąd: B2408 --- Błąd elektryczny silnika mieszania powietrza, z innych informacji błąd silnika dolotowego.
Czy ktoś spotkał sie z podobnym problemem i to może wpływać na działanie klimatyzacji? Gdzie jest zamontowany ten silnik?