Zamrażarka jak w tytule (Liebherr 4113-20J) nadmiernie szroni wymiennik.
Po dokładnym rozmrożeniu, myciu i suszeniu wymiennik działa poprawnie (nie-zalodzony) ok. 2 miesięcy. Później powoli oszrania się a po ca 4 miesiącach pełen lód.
Ponieważ z gruntu jestem człowiekiem leniwym ciągłe powtarzanie cyklu rozmrażania i mycia produktu "no frost" doprowadza mnie do rozpaczy ! HELP ! tnx
PS. Uszczelka OK, produkty nie parują.
Po dokładnym rozmrożeniu, myciu i suszeniu wymiennik działa poprawnie (nie-zalodzony) ok. 2 miesięcy. Później powoli oszrania się a po ca 4 miesiącach pełen lód.
Ponieważ z gruntu jestem człowiekiem leniwym ciągłe powtarzanie cyklu rozmrażania i mycia produktu "no frost" doprowadza mnie do rozpaczy ! HELP ! tnx
PS. Uszczelka OK, produkty nie parują.