Witam,
Pralka Amica AWN612D, pobiera wodę. Za chwilę pobierze 2 razy tak krótko i włącza się end na wyświetlaczu, otwiera drzwiczki i wylewa wodę, może ktoś pomoże, nagrałem film.
Pralka Amica AWN612D, pobiera wodę. Za chwilę pobierze 2 razy tak krótko i włącza się end na wyświetlaczu, otwiera drzwiczki i wylewa wodę, może ktoś pomoże, nagrałem film.