Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lodówko-zamrażarka BOSH electronic

25 Lis 2005 08:18 3067 4
  • Poziom 24  
    Witam
    Mam problem z lodówką jak w temacie (nie znalazłem jej symbolu wys około 170cm na dole zamrażarka na 3 szuflady jeden agregat matsushita DA110E13RBY5 panel sterujący elektroniczny nr 9.981.310.017-4) Jestem z branży TV i dlatego tak to opisuję. Lodówka jak włączy się to pracuje nawet kilka godzin osiąga zadaną temperaturę i wyłącza się ale później nie chce się włączyć dopiero po kilku godzinach(czasami nawet po 10) załączy się ale do tego czasu temperatura mocno podnosisię w lodówce. Przyszedł fachowiec i stwierdził że jest usterka albo panela albo jakiejś czujki temperatury. Wymontowałem panel i faktycznie jeden ze scalaków źle wygląda(jest na nim widoczne pod lupą mikropęknięcie i sprawia wrażenie przegrzanego) mam problem z odzytem jego nazwy prawdopodobnie LM2902M. Drugi scalak to HEF4521BT lub 45218T i on wygląda dobrze. Mam pytanie czy dobrze odczytałem te scalaki i drugie pytanie gdzie jest czujka temperatury w chłodziarce (jest gdzieś zatopiona w piance ale fachowiec nie wiedział w którym miejscu) i jeszcze jakby ktoś miałschemat tego panela to byłoby super
    z góry dzięki za pomoc.
  • Pomocny post
    Poziom 28  
    Temat był rozwiązany więc poszukaj na forum- masz walnięty czujnik odszraniania chłodziarki.!!
  • Poziom 24  
    Witam
    Wpisałem w wyszukiwarkę Bosh ale podobnego tematu nie znalazłem i dopiero po tym napisałem nowy temat jakbyś mógł podać mi bezpośredni namiar na ten temat
    dzięki za szybki odzew
  • Pomocny post
    Specjalista AGD
    goralandrzej napisał:
    Wpisałem w wyszukiwarkę Bosh ale podobnego tematu nie znalazłem

I nie znajdziesz, bo nie ma lodówek marki Bosh.
  • Poziom 24  
    Już wiem strzeliłem byka jak napisałem bosch to już wszystko znalazłem przepraszam i dzięki za pomoc temat zamykam.