logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Porównanie Nightblade MSI 1T SSD i i5-6500 GTX 1060 6GB - Czy warto za 1500zł?

intelcore 13 Lip 2023 21:58 339 5
REKLAMA
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #2 20653647
    fakvat
    Poziom 17  
    Posty: 312
    Pomógł: 12
    Ocena: 38
    Nie warto. Do tego dołóż kartę, obudowę i masz lepszy zestaw Link
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #3 20655918
    Tomek_Krecik
    Poziom 29  
    Posty: 1583
    Pomógł: 117
    Ocena: 228
    Ten Nightblade wart jest co najwyżej 700zł.
    Więcej to nie jest warte.

    Wydawać kasę na sześcioletniego gniota bez sensu.
    No chyba że lubisz retro.
    Kup coś nowego, jakiegoś Ryśka, w sensie
    CPU+MOBO+używany RAM (ten się nie starzeje)
    Potem kup jaką grafikę.
    Jak nie potrzebujesz demona wydajności można coś pomyśleć o jakiejś starej karcie.
    Ale masz przynajmniej porządną podstawę a nie odgrzewany kotlet sto razy.

    Poza tym piszesz 1060 a w linku jest 1050. To WIELKA RÓŻNICA.
    pozostałe nie działają.
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #4 20656032
    rupert201
    Poziom 22  
    Posty: 675
    Pomógł: 60
    Ocena: 162
    Witam. Ten MSI to nie retro, ale wart jest trochę mniej. Niedawno na jednym z kanałów na Youtube, pewien popularny serwisant naprawiał taki komputer. Generalnie jest problem, bo tam jest dedykowane chłodzenie(które później możesz mieć problem zastąpić). Zasilacz też dedykowany. Dlatego bym odradzał, a nie ze względu na specyfikację.
  • REKLAMA
  • #5 20658012
    intelcore
    Poziom 9  
    Posty: 12
    Ocena: 1

    >>20655918
    Autouzupełnianie mi zmieniło na 1050
  • Pomocny post
    #6 20658623
    Bynak
    Poziom 20  
    Posty: 412
    Pomógł: 31
    Ocena: 89
    rupert201 napisał:
    Niedawno na jednym z kanałów na Youtube, pewien popularny serwisant naprawiał taki komputer.

    Ano naprawiał i dokładnie opisał jaki to "szajs" ale lepiej obejrzeć samemu i wyciągnąć wnioski ;)



REKLAMA