monitor chodził prawidłowo i od razu zrobił się bardzo jasny brak jakby wszystkich kolorów a do tego widać jakieś 5 lini poziomych pod skosem przy jednolitym tle np. czarnym są one widoczne. Czy są to powroty??? i czy ktoś spodkał się z tą usterką czytałem co prawda o innym modelu, ale podobnej usterce że to win G2 Proszę o pomoc pozdrawiam