Cześć,
Mam interkom motocyklowy FreedConn T-Max S V4. Ma on wbudowane radio FM. Niestety odbiór stacji jest na tyle słaby, że rzadko zdarza mi się coś złapać i posłuchać w czasie jazdy. Domyślam się, że anteną w tym urządzeniu są słuchawki. Czy da się jakoś wzmocnić odbiór stacji, np. przerabiając słuchawki lub układ odpowiadający za FM?
Mam interkom motocyklowy FreedConn T-Max S V4. Ma on wbudowane radio FM. Niestety odbiór stacji jest na tyle słaby, że rzadko zdarza mi się coś złapać i posłuchać w czasie jazdy. Domyślam się, że anteną w tym urządzeniu są słuchawki. Czy da się jakoś wzmocnić odbiór stacji, np. przerabiając słuchawki lub układ odpowiadający za FM?