Witam
Nie chcę zakładać nowego wątku żeby nie zaśmiecać forum mam ten sam model HP T610 wykorzystuje go jako Sewer domowy do multimediów z zainstalowanym OMV mam zainstalowane 2 dyski
1 dysk 16 GB z systemem OMV
2 dysk 1 TB na multimedia
W tym terminalu jest wejście IDE ATA i chciałbym w tym miejscu zainstalować 3 dysk, znalazłem poradnik że jest to możliwe tylko nie rozumiem w jaki sposób autor tego poradnika podłączył ten dysk czy może mi ktoś pomóc to zrozumieć jak to podłączyć ?? Niby tam zastosował adapter IDE ATA do SATA ale w jaki sposób to jest podłączone, nie znalazłem nigdzie takiej taśmy żeby to podłączyć
poradnik
https://www.parkytowers.me.uk/thin/hp/t610/mods.shtml
Nie chcę zakładać nowego wątku żeby nie zaśmiecać forum mam ten sam model HP T610 wykorzystuje go jako Sewer domowy do multimediów z zainstalowanym OMV mam zainstalowane 2 dyski
1 dysk 16 GB z systemem OMV
2 dysk 1 TB na multimedia
W tym terminalu jest wejście IDE ATA i chciałbym w tym miejscu zainstalować 3 dysk, znalazłem poradnik że jest to możliwe tylko nie rozumiem w jaki sposób autor tego poradnika podłączył ten dysk czy może mi ktoś pomóc to zrozumieć jak to podłączyć ?? Niby tam zastosował adapter IDE ATA do SATA ale w jaki sposób to jest podłączone, nie znalazłem nigdzie takiej taśmy żeby to podłączyć
poradnik
https://www.parkytowers.me.uk/thin/hp/t610/mods.shtml