Witam
Już któryś raz spotykam się z takim problemem.
Kolega przywiózł z Niemiec nokię 6230 wcześniej używał w niej karty niemieckiej wszystko działało ok w Polsce włożył kartę simplusa i objaw jest taki, nie ma znaczenia czy on dzwoni czy dzwoni ktoś do niego w obu przypadkach połączenie trwa 2s i rozłącza.
Czy to jakaś blokada czy wada telefonu.
Telefon był bez simloka
Już któryś raz spotykam się z takim problemem.
Kolega przywiózł z Niemiec nokię 6230 wcześniej używał w niej karty niemieckiej wszystko działało ok w Polsce włożył kartę simplusa i objaw jest taki, nie ma znaczenia czy on dzwoni czy dzwoni ktoś do niego w obu przypadkach połączenie trwa 2s i rozłącza.
Czy to jakaś blokada czy wada telefonu.
Telefon był bez simloka