Podejrzewam uszkodzony moduł sterujący w mojej pralko suszarce.
Można ją uruchomić, wybierając program, ale w momencie gdy chce uruchomić program - klikam w przycisk start i nie reaguje, rozebrałem ją i dostałem się do modułu sterującego i widzę że jest "przysmażony". Czy ktoś ma może taki moduł na sprzedaż lub poleci mi namiar na warsztat, który zajmuje sie naprawa takich modułów?
Można ją uruchomić, wybierając program, ale w momencie gdy chce uruchomić program - klikam w przycisk start i nie reaguje, rozebrałem ją i dostałem się do modułu sterującego i widzę że jest "przysmażony". Czy ktoś ma może taki moduł na sprzedaż lub poleci mi namiar na warsztat, który zajmuje sie naprawa takich modułów?