Witam.
Mam problem z AT89S8253. Otóż po wyłączeniu i włączeniu zasilania program startuje ale z około 4-krotną mniejszą szybkością. Pomaga tylko wgranie na nowo programu. Nie pomaga reset z programatora ani zewnętrznie przyciskiem. Procka programuje przez ISP programem Dybkowskiego. Zauważyłem, że problem się pojawił jak program nabrał swojej "wagi" około 5kB. Jak był mniejszy to tego nie było.
Dodatkowo zjawisko się pojawia (zwalniania po resecie) jak przy testowaniu programu, procek nagle się zawiesi (oczywiście z powodu błędnego programu).
Mam problem z AT89S8253. Otóż po wyłączeniu i włączeniu zasilania program startuje ale z około 4-krotną mniejszą szybkością. Pomaga tylko wgranie na nowo programu. Nie pomaga reset z programatora ani zewnętrznie przyciskiem. Procka programuje przez ISP programem Dybkowskiego. Zauważyłem, że problem się pojawił jak program nabrał swojej "wagi" około 5kB. Jak był mniejszy to tego nie było.
Dodatkowo zjawisko się pojawia (zwalniania po resecie) jak przy testowaniu programu, procek nagle się zawiesi (oczywiście z powodu błędnego programu).