Witam
Mam problem z tym mikrokontrolerem mianowicie co jakiś czas wysypuje sie w nim pamięć .Procesor pracuje w maszynie która steruje m.in. załączaniem świetlówek, silnika rewersyjnego, grzałek. Układ jest wieloprocesorowy a ten konkretny procesor czyta klawiaturę 12-przyciskową(matrycowo) i steruje wyświetlaczem led. Odległość od płyty czołowej gdzie jest klawiatura i wyświetlacz ok 2m. Układ ma standardowy reset(10uF i 8k2) na zasilaniu procka dławik 22uH(po dławiku 100uF i 100nF). Czy Atmele są wrażliwymi mikrokontrolerami?
Co można jeszcze zrobić w takim wypadku?
Po wgraniu nowego softu procek pracuje poprawnie
Mam problem z tym mikrokontrolerem mianowicie co jakiś czas wysypuje sie w nim pamięć .Procesor pracuje w maszynie która steruje m.in. załączaniem świetlówek, silnika rewersyjnego, grzałek. Układ jest wieloprocesorowy a ten konkretny procesor czyta klawiaturę 12-przyciskową(matrycowo) i steruje wyświetlaczem led. Odległość od płyty czołowej gdzie jest klawiatura i wyświetlacz ok 2m. Układ ma standardowy reset(10uF i 8k2) na zasilaniu procka dławik 22uH(po dławiku 100uF i 100nF). Czy Atmele są wrażliwymi mikrokontrolerami?
Co można jeszcze zrobić w takim wypadku?
Po wgraniu nowego softu procek pracuje poprawnie