Mam w domu 3 routery.
Na poddaszu:
ZTE286D - to jest główny router z kartą SIM - mam w nim włączone WiFi oraz podpięte do portów LAN 2 kolejne routery
ASUS RT-AC1200
Archer C6
W routerze ZTE286D ustawiłem nazwę sieci "DOM" szyfrowanie i hasło takie same jak kolejnych routerach
Asus RT-AC1200 ustawiony w tryb AP i podpięty kablem do gniazda niebieskiego - nazwa sieci wifi "DOM" i szyfrowanie i hasło takie samo jak w ZTE286D
Archer C6 ustawiony w tryb AP i podpięty kablem do gniazda niebieskiego - nazwa sieci wifi "DOM" i szyfrowanie i hasło takie samo jak w ZTE286D
Czy coś muszę zmieniać w ustawieniach tych routerów aby to działało podobnie do sieci Mesh?
Chodzi mi o to aby urządzenia zawsze przełączały się do silniejszego sygnału.
Na poddaszu:
ZTE286D - to jest główny router z kartą SIM - mam w nim włączone WiFi oraz podpięte do portów LAN 2 kolejne routery
ASUS RT-AC1200
Archer C6
W routerze ZTE286D ustawiłem nazwę sieci "DOM" szyfrowanie i hasło takie same jak kolejnych routerach
Asus RT-AC1200 ustawiony w tryb AP i podpięty kablem do gniazda niebieskiego - nazwa sieci wifi "DOM" i szyfrowanie i hasło takie samo jak w ZTE286D
Archer C6 ustawiony w tryb AP i podpięty kablem do gniazda niebieskiego - nazwa sieci wifi "DOM" i szyfrowanie i hasło takie samo jak w ZTE286D
Czy coś muszę zmieniać w ustawieniach tych routerów aby to działało podobnie do sieci Mesh?
Chodzi mi o to aby urządzenia zawsze przełączały się do silniejszego sygnału.