Witam. Mam następujący problem z połączeniem internetowym w altance oddalonej o 40 metrów od routera poprowadzona jest ziemią skrętka f/UTP 6e na końcach zarobione złączki rj 45 i podłączone do drugiego routera sprawdzone wszystkie żyły przewodzą poprawiane dla pewności dwa razy złączki i nadal nie ma połączenia sprawdzając na innej krótszej skrętce tylko zwykłej UTP wszystko śmiga i tu moje pytanie czy może to być spowodowane że ekran oraz dodatkowy "cienki drucik " nie są nigdzie podłączone chyba że macie jakieś inne pomysły co może być przyczyną?