Cześć,
Mam problem. Na pewnej stronie internetowej zostałem zbanowany. Postanowiłem założyć nowy adres mailowy , nowy login i znowu zapisałem sie na ta strone pod innym loginem i mailem. Natomiast administrator odrazu mnie zbanował tj zablokowal, ta sama czynnosc powtórzyłem kilka razy za kazdym razem z innym adresem mailowym.
Moje pytanie jest takie skad administartor wie ze ja to ja skoro za kazdym razem uzywam zupełnie innego maila i loginu a na tej stronie kazdego dnia dziesiatki osob zakłada konta.
Mam problem. Na pewnej stronie internetowej zostałem zbanowany. Postanowiłem założyć nowy adres mailowy , nowy login i znowu zapisałem sie na ta strone pod innym loginem i mailem. Natomiast administrator odrazu mnie zbanował tj zablokowal, ta sama czynnosc powtórzyłem kilka razy za kazdym razem z innym adresem mailowym.
Moje pytanie jest takie skad administartor wie ze ja to ja skoro za kazdym razem uzywam zupełnie innego maila i loginu a na tej stronie kazdego dnia dziesiatki osob zakłada konta.