Czesc,
Niedawno dostałem uszkodzony (niestety grzebany) ekspres do kawy DeLonghi Magnifica S ECAM 22.110.B.
Urzadzenie nie zaparzalo kawy (nie podawalo wody tam gdzie powinno), wiec wymienilem oringi w termobloku i wrocilo do zycia, ale... w tacce ociekowej znalazlem metalowy element widoczny na zdjeciu. Na pewno nie pochodzi od pokretla pary, bo tam jest taki element, ale na swoim miejscu.
Czy ktos ma pomysl skad to wypadlo poprzedniemu wlascicielowi lub skad to wydlubal...?
Niedawno dostałem uszkodzony (niestety grzebany) ekspres do kawy DeLonghi Magnifica S ECAM 22.110.B.
Urzadzenie nie zaparzalo kawy (nie podawalo wody tam gdzie powinno), wiec wymienilem oringi w termobloku i wrocilo do zycia, ale... w tacce ociekowej znalazlem metalowy element widoczny na zdjeciu. Na pewno nie pochodzi od pokretla pary, bo tam jest taki element, ale na swoim miejscu.
Czy ktos ma pomysl skad to wypadlo poprzedniemu wlascicielowi lub skad to wydlubal...?