Monitor zgasł nagle. Obejrzałem elektronike, zadnych optycznych zmian. Matryca wyswietla, osd działa. Przy włanczaniu power na ułamek sekundy obraz na martycy mrugnie jakby jaśniej. Majlowałem do serwisu na www.magi.pl ale oni totalnie olewają ludzi, nawet się nie odezwali, kompletnie nie polecam ich sprzętu. Podejrzewam konwerter tylko skad takie coś wziąć. Pozdro i help.