#1 20853673 09 Gru 2023 16:50 Moderntronic Moderntronic Poziom 9 Posty: 6 Autor tematu Post #1 20853673 09 Gru 2023 16:50 Cześć. Panie i Panowie. Może dziecinne pytanie ale zapytam. Co to za gówno mi się ciągle próbuje uruchomić? Okno wyskakuje co kilka minut. Co, gdzie wyłączyć/usunąć? Dzięki.
Pomocny post #2 20853740 09 Gru 2023 17:32 Kolobos Kolobos Spec od komputerów Posty: 85165 Pomógł: 17165 Ocena: 10442 Pomocny post? (+1) Pomocny post Post #2 20853740 09 Gru 2023 17:32 Wystarczy nie infekowac bezmyslnie systemu. Zrob skan przy pomocy mbam oraz adwclaner i usun to co wykryja. Nastepnie zamiesc w zalaczniku logi z FRST, ze skanowania (addition oraz frst.txt).
#3 20854243 09 Gru 2023 23:38 Moderntronic Moderntronic Poziom 9 Posty: 6 Autor tematu Pomocny post? (0) Post #3 20854243 09 Gru 2023 23:38 Dzięki Kolobos. Uspokoiło się. Pozdrawiam.