Witam wszystkich.
Jak pech, to pech. Padła mi druga pralka, tym razem Amica AWN 612D. Po załadowaniu prania, rygluje drzwi, ale nie działa żaden przycisk na wyświetlaczu, i na tym koniec. Może ktoś z kolegów wie, co to za usterka i jak ją usunąć? Będę wdzięczny za każdą podpowiedź. Pozdrawiam wszystkich.
Jak pech, to pech. Padła mi druga pralka, tym razem Amica AWN 612D. Po załadowaniu prania, rygluje drzwi, ale nie działa żaden przycisk na wyświetlaczu, i na tym koniec. Może ktoś z kolegów wie, co to za usterka i jak ją usunąć? Będę wdzięczny za każdą podpowiedź. Pozdrawiam wszystkich.