Witam, czy posiada ktoś schemat do BMW e60/61 520i od dodatkowej pompki wody? Bo prąd do pompki nie dochodzi, a sprawdziłem już bezpieczniki i przekaźnik w bagażniku i dalej nic. Dziękuję.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam