Witam, wczoraj w telewizorze LG 55LF652V zaczął mi mrugać obraz. Wyczytałem, że to wina podświetlenia i rozkręciłem sprzęt, żeby to sprawdzić... I zaczęła się górka. Jedna płytka drukowana wygląda, jakby się spaliła. Poza tym podczas obracania telewizora odkleiła mi się taśma idącą do płytki. Podobno da się to skleić, żeby nie lutować tak precyzyjnie. Ta taśma przewodząca prąd od 3M będzie OK? Co myślicie o tej ciemnej plamie na środku płyty drukowanej?

Dodano po 3 [minuty]:
Dodano po 3 [minuty]: