Dzień dobry,
zaprojektowałem taki układ:
,ale układ nie działa tak jak powinien. Chciałem aby po dotknięciu palcem dwóch elektrod (oznaczonych switch'em) diody od razu się zapalały i wygasały przez kilka sekund. Natomiast diody same się powoli zapalają bez złączenia elektrod. Prosiłbym o pomoc w wyjaśnieniu tego błędu, oraz o ewentualne poprawki.
Pozdrawiam
zaprojektowałem taki układ:
,ale układ nie działa tak jak powinien. Chciałem aby po dotknięciu palcem dwóch elektrod (oznaczonych switch'em) diody od razu się zapalały i wygasały przez kilka sekund. Natomiast diody same się powoli zapalają bez złączenia elektrod. Prosiłbym o pomoc w wyjaśnieniu tego błędu, oraz o ewentualne poprawki.
Pozdrawiam