logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

[Lodówka Amica FD4328.3DFX] Błąd EF i Słabe Chłodzenie - Co Robić?

malwinamajer9 30 Sty 2024 08:06 573 2
REKLAMA
  • #1 20935844
    malwinamajer9
    Poziom 1  
    Posty: 1
    Witam, posiadam lodówkę Amica FD4328.3DFX i niestety zaczęła słabo chłodzić. Błąd, jaki się wyświetla, to EF. Ktoś coś pomoże?
  • REKLAMA
  • #2 20936123
    czyzak3
    Poziom 3  
    Posty: 9
    Ocena: 1
    Jeżeli zamrażalnik działa poprawnie to do sprawdzenia w pierwszej kolejności
    1. Przepustnica (taka żaluzja między lodówką, a zamrażalnikiem)
    2. Wentylator
    3. Grzałka (jeśli nie działa w kanałach zbiera się lód i nie ma jak płynąć zimne powietrze)
    4. Czujnik temperatury

    Najczęściej psuje się w.w. przepustnica
  • #3 20936766
    kecajk49
    Poziom 38  
    Posty: 3205
    Pomógł: 499
    Ocena: 883
    Wykonaj rozmrażanie tej całej zabawki , trochę czasu potrzeba o ile nie wspomożesz zamrażalnika suszarką tylko z rozsądkiem żeby jej nie zdewastować.
    Bez suszarki powinny jej wystarczyć 24 h.
    Po tej operacji uruchom i po paru godzinach pomierz jakiś cywilizowanym elektronicznym termometrem temperatury w komorach i pochwal się jak teraz się zmieniły ale opis w rodzaju chłodno, zimno niczego nie wyjaśnia.
REKLAMA