Jeżeli zamrażalnik działa poprawnie to do sprawdzenia w pierwszej kolejności
1. Przepustnica (taka żaluzja między lodówką, a zamrażalnikiem)
2. Wentylator
3. Grzałka (jeśli nie działa w kanałach zbiera się lód i nie ma jak płynąć zimne powietrze)
4. Czujnik temperatury
Wykonaj rozmrażanie tej całej zabawki , trochę czasu potrzeba o ile nie wspomożesz zamrażalnika suszarką tylko z rozsądkiem żeby jej nie zdewastować.
Bez suszarki powinny jej wystarczyć 24 h.
Po tej operacji uruchom i po paru godzinach pomierz jakiś cywilizowanym elektronicznym termometrem temperatury w komorach i pochwal się jak teraz się zmieniły ale opis w rodzaju chłodno, zimno niczego nie wyjaśnia.