Witam,
zauważułem ostatnio że moja pompa typu monoblock 9kW sprężarka schodzi min do 34Hz,
czy nie powinna jeszcze niżej modulować?
Dla porównania pompa o Panasonic o tej samej mocy tyle, że split schodzi częstotliwościa pracy do 19Hz,
pytam bo od samego początku są z nią same problemy, dopiero po trzech serwisach udało się ją uruchomić, ale do wymiany cała elektronika.
zauważułem ostatnio że moja pompa typu monoblock 9kW sprężarka schodzi min do 34Hz,
czy nie powinna jeszcze niżej modulować?
Dla porównania pompa o Panasonic o tej samej mocy tyle, że split schodzi częstotliwościa pracy do 19Hz,
pytam bo od samego początku są z nią same problemy, dopiero po trzech serwisach udało się ją uruchomić, ale do wymiany cała elektronika.