logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Problem z czarnymi paskami na dole, górze i bokach ekranu w commandos 2 na win 10

mAstA87 03 Lut 2024 20:57 231 0
REKLAMA
  • #1 20943385
    mAstA87
    Poziom 11  
    Posty: 18
    Witam,
    Mam problem jak w temacie w starszej grze tj. Commandos 2 z mod HD na zintergowanej karcie graficznej Intel HD Graphics 520. Zrzut ekranu z gry Commandos 2 zainstalowanej z mod HD, pokazujący wojskowy punkt kontrolny na ekranie, który nie wypełnia całego pola widzenia.
    Bawiłem się w skalowanie tak jak skaluj na pełny ekran, zastąp ustawienia aplikacji, wyłączałem/włączałem skalowanie i nic nie pomogło. Gra jest w rozdzielczości 1280x720 i nie ma za bardzo możliwości jej zmiany. Sprawdzałem i problem występuje na dwóch komputerach. Sterowniki oczywiście mam najnowsze do karty graficznej.
    Ręce opadają, ma ktoś pomysł jak temu zaradzić ?
  • REKLAMA
REKLAMA