Witam,
Mam problem jak w temacie w starszej grze tj. Commandos 2 z mod HD na zintergowanej karcie graficznej Intel HD Graphics 520.
Bawiłem się w skalowanie tak jak skaluj na pełny ekran, zastąp ustawienia aplikacji, wyłączałem/włączałem skalowanie i nic nie pomogło. Gra jest w rozdzielczości 1280x720 i nie ma za bardzo możliwości jej zmiany. Sprawdzałem i problem występuje na dwóch komputerach. Sterowniki oczywiście mam najnowsze do karty graficznej.
Ręce opadają, ma ktoś pomysł jak temu zaradzić ?
Mam problem jak w temacie w starszej grze tj. Commandos 2 z mod HD na zintergowanej karcie graficznej Intel HD Graphics 520.
Bawiłem się w skalowanie tak jak skaluj na pełny ekran, zastąp ustawienia aplikacji, wyłączałem/włączałem skalowanie i nic nie pomogło. Gra jest w rozdzielczości 1280x720 i nie ma za bardzo możliwości jej zmiany. Sprawdzałem i problem występuje na dwóch komputerach. Sterowniki oczywiście mam najnowsze do karty graficznej.
Ręce opadają, ma ktoś pomysł jak temu zaradzić ?