Mam w domu piece akumulacyjne Dimplex XLE125 i XLE150. Piece bardzo mocno się nagrzewają pomimo ustawienia na sterownikach niskiej temperatury. Temperatura w pokojach potrafi osiągnąć nawet 27 stopni pomimo iż sterownik ustawiony jest na 13 stopni. Piec jest tak gorący, że nie można go dotknąć. Nie pomogło nawet przywrócenie do ustawień fabrycznych. Co może być powodem takiego przegrzewania pieca?