Monitor po załączeniu odrazu gaśnie niebieskie tło pokazuje się tylko na sekundę a potem zielona kontrolka zapala się na żułto i lekko piszczy posprawdzeniu zasilacza nic się nie zmieniło ,zsilacz jest sprawny szukam porady gdzie szukać przyczyny .
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam