Witam,
Piszę tutaj z prośbą o pomoc w rozwiązaniu problemu przełączenia zintegrowanej karty graficznej na dedykowaną.
Mianowicie, komputer w pierwszej kolejności uruchamia się domyślnie z zintegrowanej karty graficznej. Jest to mój stary komputer, śmiałbym go określić jako przedpotopowy, ale nurtuje mnie ten problem. Po podłączeniu kabla do karty i monitora nie ma w ogóle sygnału, jest czarny obraz. Natomiast po podłączeniu do płyty głównej obraz normalnie pojawia się na monitorze. Karta jest widoczna, ponieważ pojawia się w menedżerze urządzeń.
Próbowałem wszelkich sposobów, od zresetowania biosu po wyciągnięcie i ponowne włożenie karty. Nic nie działa.
Karta: Radeon R5 240
Procesor: AMD A10 7800 R7
RAM: DDR3 8GB