Witam.
Pralka Amica EAWI 7123CD pobiera za dużo wody i nie reguluje jej ilości do wagi wsadu. Poziom wody zawsze jest równy około 1/4 wysokości pokrywy, co daje około 15l na bęben, nawet gdy są tylko skarpetki. Wymieniłem presostat i wężyk połączeniowy, ale to nie pomogło. Przelutowałem całą elektronikę i nadal jest to samo. Pralka ma auto sensor, który powinien tym zarządzać, ale nie znalazłem niczego dodatkowego. Jak to sprawdzić i gdzie się to znajduje? Bardzo proszę o pomoc.
Pralka Amica EAWI 7123CD pobiera za dużo wody i nie reguluje jej ilości do wagi wsadu. Poziom wody zawsze jest równy około 1/4 wysokości pokrywy, co daje około 15l na bęben, nawet gdy są tylko skarpetki. Wymieniłem presostat i wężyk połączeniowy, ale to nie pomogło. Przelutowałem całą elektronikę i nadal jest to samo. Pralka ma auto sensor, który powinien tym zarządzać, ale nie znalazłem niczego dodatkowego. Jak to sprawdzić i gdzie się to znajduje? Bardzo proszę o pomoc.