Mam problem z pralko-suszarka. Mianowicie niekiedy podczas wirowania pralka zatrzymuje się w ostatnich 2-3 minutach wirowania i nie chce się otworzyć. Woda znajduje się wtedy w bębnie. Muszę kolejny raz włączyć wirowanie, aż w końcu dokończy.
Kolejny problem pojawia się podczas suszenia- suszenie trwa 2-3h i po otwarciu pralki, często zdarza się, że pranie leży w wodzie i jest bardzo gorące.
Tak jakby zamiast samego suszenia, pralka dodatkowo wykonała również pranie( bez wirowania)
Wymieniony elektrozawoe i hydrostat.
Kolejny problem pojawia się podczas suszenia- suszenie trwa 2-3h i po otwarciu pralki, często zdarza się, że pranie leży w wodzie i jest bardzo gorące.
Tak jakby zamiast samego suszenia, pralka dodatkowo wykonała również pranie( bez wirowania)
Wymieniony elektrozawoe i hydrostat.