Witam. Mam nietypowy problem. Odkurzacz nie chce się ani naładować, ani włączyć. Posprawdzałem bezpieczniki, płytę główną i nic tam nie znalazłem. Bateria miała 17V, naładowałem ją poza układem (na ostro z oryginalną ładowarką). Teraz ma 20V. Silnik na ostro z baterią działa bez zarzutu. Gdy normalnie podłączę ładowarkę, dioda świeci około 5 sekund i gaśnie. Gdy chcę włączyć odkurzacz, dioda znów zapali się na czerwono na 5 sekund i gaśnie, i nic się nie dzieje... W czym może tkwić problem?
Witam. Mam nietypowy problem. Odkurzacz nie chce się ani naładować, ani włączyć. Posprawdzałem bezpieczniki, płytę główną i nic tam nie znalazłem. Bateria miała 17V, naładowałem ją poza układem (na ostro z oryginalną ładowarką). Teraz ma 20V. Silnik na ostro z baterią działa bez zarzutu. Gdy normalnie podłączę ładowarkę, dioda świeci około 5 sekund i gaśnie. Gdy chcę włączyć odkurzacz, dioda znów zapali się na czerwono na 5 sekund i gaśnie, i nic się nie dzieje... W czym może tkwić problem?