Witam, rozważam zakup kierownicy do gier czy są jakieś fajne modele do 400zł? Czy do takiej kwoty się opłaca coś kupować, czy dozbierać na lepszą? Kierownica wykorzystywana by była w grach takich jak ETS 2, My Summer Car, BeamNG. Preferowałbym bym kąt skrętu powyżej 360 stopni oraz pedały gaz, hamulec.