logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Dobre kierownice do gier do 400zł - ETS 2, My Summer Car, BeamNG

patryczekpilka 21 Lut 2024 13:57 558 3
REKLAMA
  • #1 20971862
    patryczekpilka
    Poziom 3  
    Posty: 16
    Witam, rozważam zakup kierownicy do gier czy są jakieś fajne modele do 400zł? Czy do takiej kwoty się opłaca coś kupować, czy dozbierać na lepszą? Kierownica wykorzystywana by była w grach takich jak ETS 2, My Summer Car, BeamNG. Preferowałbym bym kąt skrętu powyżej 360 stopni oraz pedały gaz, hamulec.
  • REKLAMA
  • #2 20971982
    OPservator
    Poziom 39  
    Posty: 6782
    Pomógł: 555
    Ocena: 1232
    patryczekpilka napisał:
    Preferowałbym bym kąt skrętu powyżej 360 stopni

    Do BeamNG z automatu musi być 960, a najlepiej 1080, tak jak prawdziwa. Do ETS ujdzie grać na 360, ale analogicznie. W sumie do każdej gry i tak możesz ograniczyć poziom skrętu do 360 jak będzie potrzeba, np F1.

    Dodano po 1 [minuty]:

    patryczekpilka napisał:
    fajne modele do 400zł?

    Może używane G27 znajdziesz...
  • REKLAMA
  • #3 20978118
    patryczekpilka
    Poziom 3  
    Posty: 16
    A co sądzisz o Logitech Driving Force GT?
  • #4 20978124
    OPservator
    Poziom 39  
    Posty: 6782
    Pomógł: 555
    Ocena: 1232
    Ziomeczek ścigał się na niej w AM Pro w turniejach ligowych i poleca. Pamiętaj tylko że to już stary i leciwy sprzęt, może być ciężko trafić na 100% sprawny egzemplarz.
REKLAMA