Witam
Mam problem z peugotem 206 1.4 benzyna bez gazu mama ostatnio pojechała nim do pracy z tego co mówiła po pracy ciężko było mu odpalić i coś głośno "wyło" z lewej strony. Następnego dnia poszedłem sprawdzić peugot w 100% sprawny przejechałem się niema żadnych nieparwidłowości. Następnego dnia z rana wsiadam peugot niechce odpalić słychać kręcony się rozrusznik ale nie kręci korowodem za 3 razem zrobił z pół obrotu. Następnego dnia gdyż znalazłem czas poszedłem sprawdzić co mu dolega zaczął odplac ale po odpaleniu odrazu gaśnie chyba ,że dodaje się gazu. Gdy zgaśnie słychać przez chwilę jakby coś się kręciło od strony rozrusznika. To rozrusznik czy coś innego jutro mam zamiar go zmienić.
Mam problem z peugotem 206 1.4 benzyna bez gazu mama ostatnio pojechała nim do pracy z tego co mówiła po pracy ciężko było mu odpalić i coś głośno "wyło" z lewej strony. Następnego dnia poszedłem sprawdzić peugot w 100% sprawny przejechałem się niema żadnych nieparwidłowości. Następnego dnia z rana wsiadam peugot niechce odpalić słychać kręcony się rozrusznik ale nie kręci korowodem za 3 razem zrobił z pół obrotu. Następnego dnia gdyż znalazłem czas poszedłem sprawdzić co mu dolega zaczął odplac ale po odpaleniu odrazu gaśnie chyba ,że dodaje się gazu. Gdy zgaśnie słychać przez chwilę jakby coś się kręciło od strony rozrusznika. To rozrusznik czy coś innego jutro mam zamiar go zmienić.