logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Optymalne obroty i temperatura pracy dla pilarki Partner 465

arekryb1 05 Mar 2024 22:55 699 0
REKLAMA
  • #1 20992100
    arekryb1
    Poziom 3  
    Posty: 12
    Witam mam takie pytanie jakie powinny być ustawione obroty maksymalne w tej pile Partner 465. Ja mam coś koło 12700. Czy to za dużo czy to za mało? Jakie powinny być najbardziej optymalne? Pytam ponieważ ta piła już dużo lat ma no a chce żeby jeszcze posłużyła. Do ilu mogę zwiększać bezpiecznie czy tak zostawić? No jakoś nie mogę znaleźć instrukcji regulacji tego z obrotomierzem. No a tak poza tym jakiej temperatury nie może przekroczyć taka pilarka mierząc na cylindrze pytam bo przy cięższej pracy potrafi trochę się nagrzać. No i mieszanka ma być standardowa 1:50 czy inna?
  • REKLAMA
REKLAMA