WITAM wszystkich !! szukam b.dobrego programu do ściągania. PROSZĘ o POMOC !!!
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamCytat:Zależy do ściągania czego: MP 3, filmów, gier? Ja np do MP 3 używam programu bearshare ciągnie jak oszalały! a inne rzeczy bitcomet i z torrenta. To czy program będzie ciągnął dobrze zależy też od łącza jakie posiadasz.
highlanderus napisał:Ja ze swojej strony polecałbym eMule ewentualnie eDonkey. Korzystam z nich i jestem zadowolony, a do sciagania pojedynczych utworkow dalej niezastapiona jest Kazaa Lite.
eseli napisał:Spóbujcie zainstalować DC++ Miałem emula
i według mnie jest zamulonyGdy wgrałem DC++
co dwa dni musze wypalać płytkę DVD tak sciaga
filmiki i gry - POLECAM
Pozdrowienia
mpn103 napisał:Ale można używać czegoś takiego jak StrongDC++ i wtedy ściąga od wielu (max 10) użytkownikow naraz a transfery sa czasami ponad 200kB/s jak ktos ma wystarczające łącze