Witam, ja używam trzech programów:
- eMule - dzieki temu ze uzytkownikow eDonkey jest sporo, czesto znajdujemy wszystko to co chcemy, ale predkosci sa czasami mniejsze, bo eMule to program dla cierpliwych:D

- BearShare - jest szybki, ale najbardziej nadaje sie do sciagania mp3, teledyskow itp, rzadziej filmow, ale polecam, szczegolnie wersje PRO!!!
- BitComet - rzadziej go uzywam, czasami sciaga szybko, czasami wolno!
Jezeli najbardziej zalezy ci na sciaganiu gier to polecam eMule (lub inny program z sieci eDonkey), mozesz sciagnac praktycznie same nowosci! l W eMule lepiej miec caly czas wlaczonego kompa i sciagac duzo plikow na raz!!! Zadowolenie gwarantowane!!!
Pozdrowienia





