Dzień dobry, mam problem z magnetofonem Technics DC RS10, generalnie nagrywa i odtwarza kasety cyfrowe bez problem, jednak przy odtwarzaniu kaset analogowych dźwięk jest bardzo cichy, wręcz ledwo słyszalny. Czy ktoś ma pomysł gdzie leży problem? Pozdrawiam z góry dzięki za sugestie.