Mam problem z nagrywaniem kaset DCC w decku rs - dc8 technics.
Po odtworzeniu kasety jest dzwięk jak by była cd porysowana albo dzwięku nie ma w
ogóle. Myśle że coś z głowicą i może posiada kotś kasete czyszczącą?
Po odtworzeniu kasety jest dzwięk jak by była cd porysowana albo dzwięku nie ma w
ogóle. Myśle że coś z głowicą i może posiada kotś kasete czyszczącą?