Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

kupie symulator immo do vw-audi.

suchykrzys 04 Gru 2005 14:46 4924 15
  • #1 04 Gru 2005 14:46
    suchykrzys
    Poziom 1  

Kupię symulator immobilizera do grupy VW-AUDI,poprawnie działający,pod złącze diagnostyczne.Z gwarancją i fakturą.Na oferyt czekam na PriV.lub tel 0607 800 400.

0 15
  • #2 25 Gru 2005 14:12
    ponar
    Poziom 21  

To nie klub autozłodzieji.
    To forum do pomocy innym.
    po jaką cholerę poczeba coś takiego komuś co nie kradnie aut.
    I to nie jest tak że jeden bajer zrobi ci wszystki vw audi.
    Fakt do tych nowszych bajer jest prosty ale może nie na forum o tym.

0
  • #3 25 Gru 2005 15:20
    penio
    Poziom 17  

troche to glupio wyglada 1 post i odrazu potrzeba ci symulator immo jest dostepny ale tak latwo nie kupisz koszt tez nie jest maly

0
  • #4 25 Gru 2005 16:08
    andrzej1982
    Poziom 18  

Ok, ja np prowadzę Serwis Zamków i też coś takiego by mi się przydało i nie tylko do grupy VW ale i do innych marek. Wprawdzie miałem już wcześniej poruszyć ten temat ale jakoś głupio mi było. Ale znalazł się odważny i dołączam się do tej prośby.
    Jeśli ktoś ma jakieś info proszę o wiadomość priv.

0
  • #5 25 Gru 2005 16:48
    ponar
    Poziom 21  

Ja uważam że takie urządzenie nie jest poczebne nikomu do niczego oprucz złodzieji kolego ANDRZEJ1982 przecież dopasować klucze do auta to jakieś 2 max 3 godziny roboty więc po co ci neutralizator imm0o jak robisz to legalnie to na spokojnie możesz dopasować sobie klucz.

0
  • #6 25 Gru 2005 22:23
    andrzej1982
    Poziom 18  

Niby tak, ale podam przykład który może odzwierciedli sytuację kiedy takie coś może się przydać:
    Złodzieje kradną klientowi klucze, np w markecie (jak wiadomo jest to coraz powszechniejsza metoda kradzenia samochodów). Klient ma jakieś dodatkowy pstryczek elektryczek w swoim samochodzie i złodziej nie odjeżdża dzięki temu samochodem. No ale jest jeden problem: koleś kupił auto z drugiej ręki z jednym kluczem. Samochód jakoś trzeba zdjąć z parkingu, więc nasz pechowiec dzwoni do mnie licząc na pomoc. Z otwarciem drzwi daję sobie radę, ze stacyjką też, ale pozostaje problem immo. Miałem parę takich przypadków.
    Pozostaje laweta, ale większość ludzi unika laweciarzy jak ognia.
    Można oczywiście kupić sobie sprzęt za jakieś 40 tyś zł i dopasować klucz elektronicznie. No ale cóż nie każdego stać na takie cacko, szczególnie w Łodzi. Innego sposobu nie znam, gdyż jestem raczej dobry w dziedzinie mechaniki zamków, niestety w elektronice kuleję. Trafiłem na forum żeby trochę się w to wciągnąć. Staram się wyłowić max dużo sposobów na pomijanie immo, kodowanie kluczy crypto itp. rzeczy związanych z immobilizerami.
    A neutralizator immo? Faktycznie nie potrzebny jak ma się inne sposoby....ja narazie ich nie mam.
    Pozdrawiam. Andrzej

0
  • #7 25 Gru 2005 22:30
    ponar
    Poziom 21  

Andrzej1982 lepiej zainwestować w odpowiedni programik i fejsik do loginu immo i mając laptopa w ciągu 20-30 minut i pod supermarketem odjedziesz autem wiadomo mając ze sobą odpowiedni transporder.
    Myśle że jest to lepsza inwestycja ponieważ przyda się na codzień w twojej pracy.
    Fakt może się myle.

0
  • #8 25 Gru 2005 22:38
    andrzej1982
    Poziom 18  

Zgadzam sie całkowicie z Tobą. Ale mam jedno pytanie: Jaki to programik? Trochę już szukam i jakoś nie mogę znaleść. Może wkońcu się dowiem. Fejsik będę kupował po świętach, laptopa mam już na oku, ale jeszcze pozostaje problem pinów, co jak wiadomo w Polsce jest dosyć nagminne. Czym mogę wyciągnąć pin z auta? Bo w wylutowywanie pamięci nie będę się bawił. Jak coś proszę o odpowiedź na priv. Z góry dzięki.

0
  • #9 25 Gru 2005 23:05
    r_gustaw
    Poziom 12  

Panowie ja jestem mechanikiem mającym warsztat (a nie złodziejem) i "coś" co by pomijało immobilaizer było by mi b. przydatne w pracy. Przykłady z ostatniego miesiąca : Golf 3 przyjechał na warsztat na wymianę klocków hamulcowych i odjechać nie może bo mu miga kontrolka kluczyka - dlaczego? czy rozkodował się klucz , czy problem jest w samym immobilaizerze , a może ECU coś boli ? mając to "coś" wiedziałbym gdzie szukać przyczyny czy po stronie auta czy klucza. Innym razem klientka przychodzi do mnie na piechotę i mówi że jej Nissan Almera nie chce zapalić - miga kontrolka kluczyka ... Takie narzędzie było by bardzo pomocne w moim fachu. Jest człowiek w Barlinku który sprzedaje takie fejsy ale jak dla normalnego mechanika , a nie złodzieja to są kosmiczne pieniądze no bo ile ja mogę skasować za podłączenie takiego fejsu do auta - 50 zł ?, a koszt tego jest 15tys zł Kiedy mi się to zwróci - nigdy i dlatego chętnie korzystam z pomysłów forumowiczów - zapaleńców którzy we własnym zakresie montują różne fejsy pomocne np. w diagnostyce samochodowej (np Euroskan) bo taki warsztat jak mój nie jest w stanie zakup jakiegoś diagnoskopu za kwotę 24 tys zł brutto (Magneti Mareli) czy też immofejsu racjonalnie spożytkować - takie zakupy traktuję jak zakup narzędzi potrzebnych do codziennej pracy np śrubokrętu czy młotka , ale ekonomia jest okrutna TO SIĘ MUSI ZWRÓCIĆ tylko jak jeżeli od klienta biorę 40 - 50 zł i dlatego jestem otwarty na sugestie myślących podobnie forumowiczów - konstruktorów .

Pozdrawiam Rysiek
    p.s. poniżej link do strony Pana który rozprowadza to czego pragnę ;-)

http://www.elektronika.renado.pl/immobilisery.html

0
  • #10 25 Gru 2005 23:57
    andrzej1982
    Poziom 18  

Rysiek, bardzo dziękuję za ten link. Wogule dzisiejszy dzień był dla mnie bardzo owocny jeśli chodzi o moje poszukiwania które prowadzę od przeszło pół roku (czyżbym dostał dzisiaj prezent od mikołaja ??) Może macie jeszcze inne ciekawe linki o podobnej tematyce?

0
  • #11 26 Gru 2005 00:05
    Anonymous
    Użytkownik usunął konto  
  • #12 26 Gru 2005 10:43
    Sady
    VIP Zasłużony dla elektroda

Jakoś nigdy w Golf 3 nie widziałem immo :| jak grupa vw to polecam VAG i reszte do tego literatury, na początek wystarczy :)

Ja bym polecił takie coś

0
  • #13 26 Gru 2005 12:41
    ponar
    Poziom 21  

Panowie fakt przydało by się urządzenie dla warsztatów samochodowych, dorabiających klucze całkowicie uniwersalne ale to jest nie możliwe fizycznie i praktycznie.
    A ja nadal uważam że urządzenie do pewnej ilości aut z grupy vw to tylko urządzenie dla złodzieja który kradnie te auta do których ma urządzenie.

0
  • #14 26 Gru 2005 12:42
    r_gustaw
    Poziom 12  

kurcze ale jesteście czujni - rzeczywiście to nie była 3 tylko 4 (ale na pewno był czarny :D ).

0
  • #15 26 Gru 2005 13:40
    Anonymous
    Użytkownik usunął konto  
  • #16 26 Lut 2006 09:49
    jabstone
    Poziom 10  

Sady napisał:
    Jakoś nigdy w Golf 3 nie widziałem immo :| jak grupa vw to polecam VAG i reszte do tego literatury, na początek wystarczy :)

Ja bym polecił takie coś

po 1996 roku w golf 3 były immo ja mam u siebie ale kontrolki od kluczyka nie ma tylko były w mk4

www.vwgolf.waw.pl

0