Mam w magistrali 4 przewody, domofon jest 2 żyłowy i mam pytanie które z tych 4 kabelków podłączyć?
1. Biały
2. Niebieski
3. Czerwony
4. Czarny.
Próbowałam podłączyć naprzemiennie Biały i niebieski, wtedy można zadzwonić do mieszkania (słyszę dzwonek) ale słuchawka nie działa i nie mogę otwierać drzwi. 🤔 po odłożeniu słuchawki słychać pukanie stukanie. I zastanawiam się nad innym połączeniem jakieś rady? Wcześniej w mieszkaniu była słuchawka ACO ale gdy Zostałam najemcą mieszkania ona już nie działała.