Testowałem 3 godziny w domu przy oknie, gdzie mam zasięg na 2 satelity, i na inne nawigacje działa i widzi. Testowałem również na dworze 1 godzinę, też nic. Nawigacja jest odblokowana i na niej jest program IGO, Automapa oraz oryginalny navigator Becker, ale na żadnym nie widzi, chociaż widziała 2 dni temu. Przywracałem ustawienia fabryczne, też nic.